Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabízejte své výrobky a produkty lokálně na Internetu

29. 9. 2010

Cílem nového projektu Nalok.cz je pomáhat místním farmářům a producentům, podporovat lokální ekonomiku a obchod a zákazníkům nabídnout informace o nejbližším farmáři, farmářském trhu či bedýnkářské komunitě v jejich okolí.


Registrace je pro každého zdarma. Začít můžete zde: http://www.Nalok.cz/registrace. Po registraci si během pár minut vytvoříte svou vlastní prezentaci farmy či výroby, přidáte kontaktní informace a můžete také přidat fotky z farmy. V druhém kroku představíte své produkty, opět platí přidání základních informací, fotek a aktuální ceny. Pokud se účastníte místních trhů, můžete se k trhu jednoduše přidat. Zákazníci Vás pak lehce najdou na interaktivní mapě podle Vaší adresy, podle nabízených produktů či podle trhů, na které se sami chystají. 


Pokud prodáváte své produkty i formou bedýnek, nebo byste se do tohoto systému chtěli zapojit, můžete si na stránkách Nalok.cz založit svou vlastní bedýnkářskou komunitu nebo se můžete přidat k již dříve vytvořené.


U každé farmy či výroby mohou zákazníci také zanechat krátký vzkaz. Zákazníci tak mají pocit, že jsou blíže „svým farmářům“ a mohou s nimi diskutovat například o tom, jak se jednotlivé výrobky vyrábějí, jak je správně skladovat nebo na co zajímavého se v nejbližší době mohou těšit.


Reklamu a další propagaci za Vás dělá sám Nalok.cz. Budete se pravidelně objevovat na Facebook stránkách nebo v týdenních emailových zpravodajích. A připravují se i další zajímavé cesty, jak najít své zákazníky.


V nejbližších týdnech se můžete těšit na správu objednávek, možnosti mikromarketingu a vlastní eShop.


„Pokud máte individuální přání a požadavky na propagaci své farmy či výroby, rádi se s Vámi spojíme. Jsme začínající projekt, a proto dokážeme být velmi flexibilní,“ doplňuje Michaela Romanová, autorka projektu.


Více informací o Nalok.cz a kontaktní informace naleznete zde: http://www.nalok.cz/nalok.