Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den kraje

20. 9. 2010

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli!

             Dne 2.10.2010 se uskuteční v rámci oslav 10. výročí založení Zlínského kraje „D E N   K R A J E „. Při této příležitosti byly osloveny všechny společnosti, které v předchozích letech se Zlínským krajem spolupracovaly, nebo byly podporovány ve svých projektech, aby svou činnost v tento den prezentovaly.

                    Vzhledem k tomu, že Okresní agrární komora pro okres Zlín se Zlínským krajem již šest let spolupracuje na projektu podpory regionálních potravin, byli jsme i my osloveni, abychom 2.10.2010 v budově č. 21 v areálu Svitu zajistili prezentaci regionálních výrobců. Dovolili jsme si Vás oslovit a požádat Vás o sdělení, zda by Vaše firma chtěla v tento den představit veřejnosti sortiment výrobků, které vyrábí. Účast na prezentaci Vám bude finančně refundována. Vaši odpověď sdělte, prosím, do 24.9.2010 telefonicky nebo na e-mail a obratem Vám budou zaslány podmínky prezentace.

                    Při této příležitosti Vás zároveň žádám o účast na pracovní poradě dne 7.10.2010, která se uskuteční v Baťově vile a bude se týkat propagace regionálních potravin v příštích letech. Krajský úřad Zlínského kraje dlouhodobě podporuje Vás, regionální výrobce. Bylo by vhodné se za tuto podporu Zlínskému kraji odvděčit svou účastí na oslavách Dne kraje.

                       S pozdravem Ing. Petr Slovák v.r. předseda OAK Zlín